Site Overlay

Hestourex Dünya Sağlık Turizmi Fuarı


Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayesinde, T.C. Dışişleri Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı olmak üzere 6 bakanlığın desteğiyle 3 kez yapılan Hestourex ’in 4.sü 23-26 Haziran 2022 tarihlerinde OHSAD‘ın ev sahipliğinde, Azerbaycan’ın başkenti Bakü̈, Expo Center Merkezinde düzenleniyor. Azerbaycan’ın en büyük kongre ve sergi alanına sahip Bakü Crystal Hall, şehir merkezinde olup, 2022 yılının en büyük sağlık turizmi organizasyonu gerçekleştirilecektir. 22 Avrupa ülkesi de dahil, toplam 65 ülkeden katılımın sağlanacağı 4. Hestourex Dünya Sağlık Turizmi Fuarı, 1000’nin üzerinde hosted buyerın katılımı ile gerçekleşecektir.

Covid-19 Pandemisi Sonrası Dünyanın En Büyük Sağlık Turizmi Buluşması

Önceki yıllardaki başarısını Bakü’de taçlandıracak olan 4. Hestourex’ in tek konusu sağlık turizmi olacak. Pandemi sonrası tüm rollerin yeniden belirleneceği ‘’yeni normal’’ içerisinde yerinizi almaya davet ediyoruz. 4. Hestourex, sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren tüm sağlık tesisleri, seyahat acenteleri, sağlık otelleri ve doktorlara büyük hacimli B2B ve B2C imkanı sağlayacaktır.

23-26 Haziran 2022 tarihlerinde Bakü’de gerçekleşecek olan fuar tüm dünyanın takip ettiği prestijli fuarlar arasındadır. İlki 2017 yılında düzenlenen fuara 165 ülke den 5000’den fazla hosted buyer katılarak kırılması zor bir rekora imza atmıştır.